#Новорічні_посиденьки

Новорічне свято на носі, а у вас немає настрою? Тоді неодмінно завітайте на «Посіпаки-паті», так як це зробили учні 1 – А класу. І не дивіться, що вони маленькі – святковий галас та веселий сміх було чути аж за дверима школи!Конкурси, розваги, щаслива атмосфера – все залишиться у дитячій памʼяті надовго і дасть наснаги дочекатися весни і ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *