Зима – час чарівних свят, на які з нетерпінням очікують і діти, і дорослі. А найулюбленіше з них, мабуть, – День Святого Миколая.У цей день прийнято пекти традиційне солодке печиво або пряники, які називають «миколайчики». І сьогодні учні 2-А пройшли майстер-клас з оздоблення такого печива. Вони працювали, як справжні професіонали, і кожен створив свій шедевр. Багато цікавого і нового дізналися про саме свято з інтерактивних ігор, а на завершення сімейного свята відвідали незвичайний кінотеатр, де переглядали мультик на стелі та смакували смачним попкорном. Очі дітей світилися від щастя, адже так чудово, коли в житті є місце казкам. І щиро дякуємо за можливість вчитися, радіти та весело зустрічати свята нашим захисникам і захисницям та вітаємо їх із Днем Збройних сил України!
















