У час, коли одинадцятикласники на роздоріжжі перед вибором майбутньої професії, зустрічі із студентами і викладачами топових ВНЗ України – завжди цікаво й корисно. Тим паче, коли в гості приходять наші випускники! Тож зустріч 11-класників із Дариною Вертипорох, студенткою Державного торгівельно-економічного університету, та Ніною Мережко, доктором технічних наук, професором і завідувачем кафедри товарознавства та митної справи цього університету, була саме такою зустріччю – приємною і інформативною! Було багато запитань та вичерпних відповідей на них. А ще СШІТ № 2 та Державний торговельно-економічний університет уклали угоду – 20-відсоткову знижку оплати навчання для випускників нашої школи. І це справді стимул для майбутніх студентів та вагомий крок у підтримці освіти. Тож ми щиро дякуємо Державному торгівельно-економічному університету – і завжди готові до співпраці!








