Волонтерство – це мова серця!

Ви вже знайомі з Курченко Олею – ученицею 2-б класу, яка нещодавно передала для наших захисників власноруч зароблені кошти. Дівчинка виготовляла сувеніри з бісеру та продавала їх на вулиці.Сьогодні Оля прийшла до школи знову не з пустими руками. Цього разу вона поповнила шкільний збір ще на 555 гривень. Тож, загалом дівчинка зібрала майже півтори тисячі.З настанням холодів Оля освоїла ще одну корисну справу – розпускає светри та допомагає бабусі плести для наших захисників теплі шкарпетки, які зігріватимуть воїнів не лише нитками, а й теплом маленького, але такого гарячого дитячого серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *