З 5 листопада стартував ІІ міський етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2024-2025 році. У І (шкільному) етапі 3 275 учнів 6-11 класів 103 учні виборювали своє право стати переможцями, щоб мати змогу представити свою школу на рівні громади.Щиро зичимо нашим шкільним чемпіонам подальших яскравих перемог та нових здобутків.Нехай кожен крок вам принесе нові знання, а кожен успіх буде ще одним кроком до вашого великого майбутнього.
Команда СШІТівців, яка буде брати участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2024-2025 навчальному році.

