Шкільна родина знову зібралася, щоб вшанувати пам’ять полеглих Героїв – випускників нашої школи. На Стіні пам’яті на честь загиблих у боях учнів СШІТ № 2 тепер розміщено також фото Богдана Говоркова та Ігоря Удовиченка. Вони колись навчалися в нашій школі, жили тут своє учнівське життя, мріяли, а зараз захищають нас у рядах Небесного Війська. У цей день разом з нами були рідні Богдана Говоркова – його бабуся, дружина і маленька донечка. Щемом у серцях кожного відлунювали вірші бабусі про московитсько-українську війну… І так боляче було дивитися на маленьку доньку, яка щиро усміхалася до присутніх, ще не розуміючи, що татко ніколи не обійме її, поклавши життя за те, щоб вона жила у вільній Україні… Подвиг наших Героїв не буде ніколи забутий! І як важливо кожному пам’ятати, якою ціною нам дається незалежність і можливість просто жити…








