Абетка харчування

Тема здорового способу життя і збалансованого харчування – непроста для дітей і, особливо, для їхніх батьків. Адже дітям не завжди подобається корисна їжа, тому вони часто дають перевагу шкідливому фаст – фуду. Учні 4-Б класу на уроках про здорову їжу, ініційованих програмою «Абетка Харчування» щоразу переконуються у важливості вживання корисної їжі.Було пізнавально, захоплююче і надзвичайно цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *