Учні 4-А класу з радістю взяли участь у творчій майстерні, у якій були поєднані хібукі-терапія та арттерапія. Створюючи аплікацію із зображенням песика, діти не лише розвинули свої художні навички, але й занурювалися в заспокійливу атмосферу з Хібукі. Під час роботи учні насолоджувалися кожним моментом, створивши роботи, які стали справжнім вираженням їхньої творчості та емоційного світу. Цей досвід подарував дітям море позитивних емоцій.








