20 серпня психологиня нашої школи Ольга Котко мала нагоду відвідати Форум освітянської спільноти Черкащини «Інноваційні підходи у здійсненні психосоціальної підтримки учасників освітньої взаємодії», який проводив КНЗ «ЧОІПОПП». Було справді цікаво, а ще велика подяка організаторам за надання методичних посібників, цікавих ігор, буклетів, які будуть корисними в подальшій роботі.

