Не перестають тішити нас своїми здобутками дзюдоїсти (тренер Сніжана Собко)! У Відкритому чемпіонаті серед кадетів, юнаків та дівчат, що проходив у місті Черкаси, усі учасники (а це семикласниця Тетяна Лобаньова та восьмикласниці Маргарита Пух і Марія Пархомовська) стали бронзовими призерами, продемонструвавши високий рівень підготовки. Ми вдячні за підтримку учням інших шкіл – нашим друзям по команді та суперникам – досвідченим спортсменам і тренерам – за досвід боротьби. І щоденна подяка – нашим ЗСУ!




