Закінчення навчального року 7-б радо відзначив на Чигиринщині. Що може бути кращим за час, проведений разом та більш того, з користю – на землі нашої історичної спадщини! У XVII ст. Чигиринщина стала центром духовного відродження українського народу, а Чигирин – першою столицею незалежної гетьманської держави. Відвідали реконструйовану резиденцію Хмельницького, хутір Буда, де досі стоїть тисячолітній дуб, під яким гайдамаки святили зброю напередодні свого повстання, що сколихнуло всю Україну. Іллінська церква у с. Суботів, збудована у 1653!!! році, вразила величчю та красою. Неймовірна енергетика місцевості надихнула 7-б на нові подорожі рідною Черкащиною та на особливий інтерес до вивчення історії України.
















