І знову наші дзюдоїсти – з перемогами. Цього разу як учасники Відкритого чемпіонату ГО ВФСТ «КОЛОС» з дзюдо пам’яті Анатолія Усенка, що проходив у місті Яготині. Тож вітаємо наших учнів, срібних призерів чемпіонату: уже шестикласника Даніла Чувашова та семикласницю Тетяну Лобаньову. Приємно, що маємо і бронзових призерів: шестикласників Сергія Каравана, Варченка Артема та семикласницю Вероніку Шарапу. Щиро зичимо вам, наші спортсмени, та вашому невтомному тренеру Сніжані Собко багато перемог.







