Цілий рік учні та учениці 2-Б класу вивчали історію людства камʼяної доби: дізнались про життя давніх людей, їхні уподобання та особливості господарства, здійснювали віртуальні мандрівки по всіх відомих стоянках камʼяної доби в Україні, виготовляли первісні знаряддя праці та полювання, моделювали житла, ліпили мамонтів, навіть перевтілились у веселих пітекантропів на новорічній вечірці. А перед літніми канікулами другокласники вирішили відвідати Золотоніський краєзнавчий музей їм. М. Ф. Пономаренка. Працівники музею радісно зустріли малих дослідників і презентували чудову екскурсію у давні часи Золотоніщини. Вау! Виявляється у нашому краї теж колись водились мамонти! Наприкінці цієї невеличкої подорожі 2-Б ще й встиг трішки підкачатися на спортивних тренажерах. Все вдалося! Гарних канікул!















