Зустріч учнів із журналісткою Ольгою Бутко

Сшітівці завжди раді гостям! І сьогодні в нашій школі надзвичайно приємно було вітати телеведучу, журналістку, громадську діячку Ольгу Бутко. Це була неймовірно щира розмова з одинадцятикласниками про вибір професії, шляхи до успіху, про те, що важливе у житті… А зустріч з учнями 8-А була особливо щемною: саме в цьому класі навчається племінниця пані Ольги – Віка. Тож говорили про все-все! А ще нікого із дітей не залишила байдужим розповідь про спецрепортаж Ольги Бутко з Харківщини «Британець із Україною в серці» – історія парамедика-добровольця Пітера Фуше. Восьмикласники навіть записали Пітеру слова подяки, а він не забарився із відповіддю. І це було так щемно і приємно!Ми щиро дякуємо нашій гості за сьогоднішню зустріч і з нетерпінням чекаємо ще не раз у нашій школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *