Закінчуємо навчальний рік, мандруючи і пізнаючи нашу Україну!

Закінчуємо навчальний рік, мандруючи і пізнаючи нашу Україну! Саме так вирішили учні 3-х класів. Вирішили – і поїхали в Черкаси. День був насичений подіями. Екскурсія в музей АТО не залишила байдужим нікого, допомогла отримати відповіді на багато болючих запитань про теперішні події в Україні і ще більше зміцнила прагнення допомагати нашим захисникам.А відвідавши зоопарк, третьокласники дізналися багато цікавого про тварин – і це було неймовірно захопливо! Після такого дня вони повернулися додому, втомлені, але з цілим багажем нових знань та яскравих емоцій. Дякуємо всім, хто допоміг організувати цю поїздку. І насамперед – нашим ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *