Учні СШІТ – призери екологічних конкурсів!

Пишаємося нашими сшітівцями-активними учасниками екологічних конкурсів! Призерами Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», посівши ІІ місце, стали Євгенія Кругла, учениця 5-А класу, та Марія Баранник, учениця 7-А класу (керівники Оксана Опрафат та Аліна Марченко). «Охороняймо ці тендітні квіти для майбутніх поколінь!» – таке гасло висвітлили у своїх роботах в рамках конкурсу «Збережемо первоцвіти» талановиті дівчатка, які стали переможницями шкільного етапу: Єва Бондар (6-Б клас), Катерина Кравченко (7-Б клас) та Марія Баранник (7-А клас), яка посіла ІІ місце в обласному етапі цього конкурсу. Різноманіттю тваринного світу у всій його красі та унікальності був присвячений конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея». Щиро вітаємо ученицю 7-А класу Анастасію Захарову, яка посіла у ньому призове ІІІ місце ( керівники Оксана Опрафат та Ольга Котко). Пам’ятаймо: охорона природи – наша відповідальність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *