Закінчився інституційний аудит у СШІТ № 2

Закінчився інституційний аудит у СШІТ № 2, і ми щиро вдячні представникам Державної служби якості освіти за компетентні та слушні рекомендації і за доброзичливу атмосферу підтримки, яка панувала весь цей час. Ми здобули корисний досвід і всі отримані поради обов’язково втілимо в життя нашого освітнього закладу. Дякуємо Вам за приємні слова про нашу школу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *