Дружна сшітівська родина: учні, батьки, учителі – завжди радо відгукуються на всі волонтерські ініціативи. Ми добре знаємо: здобути Перемогу можна лише разом, наближаючи її кожен на своєму місці. А ще знаємо, як важливо подарувати нашим захисникам тепло домашнього затишку… Ми радо долучилися до акції «Млинець захиснику» восени минулого року і вже розпочали челендж «Млинець захиснику. 2.0. Перезавантаження». Смачнющі три тисячі млинців уже зовсім скоро смакуватимуть нашим воїнам, і кожен цей млинчик – це щира вдячність їм, найкращим у світі! А ми передаємо челендж Золотоніській ЗОШ N3. І пам’ятаймо: лише разом ми – сильні й непереможні!




