21 грудня відбулася чергова підсумкова конференція Ліги старшокласників Черкащини, під час якої її президентка Анастасія Тараненко разом зі своїми заступниками проаналізували роботу Ліги в 2023-му році, підвели підсумки інтернет-проєкту «Ми – патріоти Черкащини» та оголосили нові лідерські ініціативи на 2024 рік.Участь у цьому заході взяли ректор КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради” Наталія Чепурна, завідувач лабораторії виховної роботи Валентина Кудін, координатор діяльності Всеукраїнської ради старшокласників України Світлана Бут та представники осередків Ліги старшокласників Черкащини.







