#Ліга_старшокласників_Черкащини #мрії_обпалені_війною
20 листопада у Черкасах відбувся захід, присвячений Міжнародному дню дитини. Серед гостей – заступник голови Черкаської ОДА Олександр Шамрай, начальник Управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, ректор КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради” Наталія Чепурна, регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль, регіональний координатор міжнародної програми Хібукі-терапія Валерія Шинкарьова, військовослужбовець ЗСУ Євгеній Король, президентка обласної Ліги старшокласників Анастасія Тараненко тощо. Саме в цей день, Міжнародний день дитини, відбулася презентація збірки дитячих робіт “Мрії, обпалені війною”. Діти, учасники заходу, поділилися щемними історіями із власного життя, що зворушило присутніх і викликало бурю емоцій і співчуття. А Ольга Котко, психолог СШІТ № 2, яка була серед запрошених на цю зустріч, продемонструвала присутнім терапевтичні вправи з Хібукі. Такі зустрічі, теплі й щемні, укотре переконують: ми не здаємося, ми віримо в нашу перемогу і здолати нас не зможе ніхто!

















