Психолого-педагогічний консиліум по 5 класах

Сьогодні відбувся психолого-педагогічний консиліум по 5 класах, де було обговорено низку питань, а саме: психологічна атмосфера у класах, адаптація дітей до освітнього процесу в середній ланці тощо. Класні керівники надали коротку характеристику по своїх класах та розповіли про особливості проведеної виховної роботи. Учителі-предметники та психолог школи визначили нові завдання, над якими потрібно працювати, та обговорили спільний план дій на наступний період навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *