Челендж “Коробка вдячності для ЗСУ”

Члени учнівського самоврядування СШІТ №2 ініціюють челендж “Коробка вдячності для ЗСУ” Запрошуємо долучитися до цієї справи учнів, батьків, вчителів та всіх наших друзів. Чекаємо на ваші готові пакунки за адресою: м. Золотоноша, вул. Миколаївська, 5 (СШІТ №2). Р.S. До коробки можете покласти теплі шкарпетки, рукавички, балаклави, смаколики, чай, каву, вологі серветки, набори засобів гігієни тощо… А ще обов’язково покладіть лист чи малюнок зі словами вдячності нашим військовим. Здобути перемогу можемо тільки разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *