Уроки мужності

Доброю традицією в СШІТ № 2 є напередодні Дня вчителя запрошувати на уроки до дітей учителів-дублерів. Свого часу спробували себе в ролі педагогів батьки, представники різних професій, і навіть посадовці. Цьогоріч величезною приємністю було залучення до проведення уроків найбажаніших і найдорожчих гостей школи – людей, які закривають наше небо, які щодня й щогодини на сторожі нашого небесного простору й на варті нашого життя. Мужні, красиві, розумні, вольові, талановиті чоловіки-військові спробували себе в ролі учителів. Нелегке випробування – зіткнутися віч-на-віч із тими, чиє майбутнє в першу чергу зараз захищаєш, із дітьми. Купа непростих і зовсім не дитячих запитань, допитливість і безпосередність, непідробний інтерес та бажання знати геть УСЕ! Наші «вчителі-захисники» зауважили, що діти надзвичайно подорослішали, питання стали глибокими й змістовними, складними. Непрості уроки в непрості часи, проте віримо, що зовсім скоро збиратимемося з нагоди нашої Перемоги, обійматимемо наших учителів-військових та знову щиро дякуватимемо за збережене життя. Любі наші, рідні, дорогі захисники, ми вас дуже любимо, ви в нас найкращі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *