У школі триває місячник “Увага! Діти на дорозі!” Маємо за мету, щоб кожна дитина нашого закладу почувала себе у безпеці, знала як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. І, сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.





















