Педагоги СШІТ № 2 надзвичайно творчі, винахідливі, натхненні й працелюбні. Вони завжди очолюють провідні освітянські проєкти, беруть участь у реформах та впроваджують інновації на різних рівнях освітнього процесу.Колективом учителів школи № 2 було створено не один посібник з обміну досвідом за результатами роботи інноваційного закладу освіти. Відповідно наші педагоги завжди є бажаними гостями та спікерами на різноманітних освітянських заходах. Так наприкінці цього літа директор нашої школи Олена Вертипорох мала честь брати участь аж у трьох різних активностях. 22 серпня пані Олена була спікером освітніх діалогів «Реалізація НУШ: безпека, освітнє середовище, сучасні освітні практики, партнерство», 23 серпня виступала на засіданні очної освітньої студії «Реалізуємо ідеї Нової української школи в інноваційних закладах освіти Черкащини», де колектив школи в особі директорки було нагороджено почесною відзнакою – Дипломом учасника інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти». Крім того, ще двоє педагогів нашої школи – учитель хімії Людмила Антоненко та вчитель фізики Олександр Форостян – виступали на засіданні студії з досвідом використання цифрової лабораторії «Ейнштейн» в освітньому процесі. А вже 25 серпня Олена Миколаївна знову ж була запрошеним спікером на щорічній освітній конференції при Міністерстві освіти і науки України з темою «Діяльнісний підхід в освітньому процесі: родзинки від практикуючих педагогів НУШ». Як бачимо, кропітка робота колективу СШІТ № 2 викликає жвавий інтерес на всіх рівнях – від звичайних учителів до Міністерства. Тож побажаємо нашим педагогам напередодні нового навчального року нових ідей, можливості для їх втілення, а головне – спокою і Перемоги!









