Ми не можемо уявити наше життя без емоцій

Емоціями живуть …

Ними дихають …

У них немає голосу …

Є тільки серцебиття …

Ми не можемо уявити наше життя без емоцій, адже через їхній прояв людина сприймає навколишній світ та впливає на нього. Досвідчені психологи стверджують, що процес пригнічення власних емоцій виснажує психічну енергію, знижує життєстійкість особистості та здатність бути щасливим. Не існує позитивних чи негативних емоцій: усі вони вкрай необхідні людини. Головне – навчитися керувати власними емоціями для того щоб не нашкодити собі та своїм близьким.Саме про це ми говорили з учнями 10 класу на уроці СЕЕН. Кожен для себе зрозумів основні принципи, за якими розвиваються його емоції, а також те, як допомогти ними керувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *