Вважається, що свічка є символом тепла, добра та благополуччя: вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та освітлює оселі вогником спокою, позитиву й надії.Цього тижня семикласники мали можливість виготовити власноруч декоративні свічки та подарувати разом із ними своїм рідним трішечки тепла та світла власного серця.

















