Літературний обід

На уроці української літератури допитливі читачі, учні 7-Б класу, побували на “Літературному обіді”. Діти “смакували”: зміст казки Богдана Лепкого “Мишка”, ділилися враженнями від прочитаного твору, визначали тему та ідею казки, виконували цікаві завдання та дружно працювали в командах. Завершився “обід” традиційно – десертом. Учні з задоволенням пригощалися “літературним тортом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *