Найбільше задоволення – вчитися разом із найкращим другом. А вивчати щось нове зі своїм товаришем Хібукі – це корисно, цікаво й просто круто. Сьогодні учні 2-А класу познайомили своїх друзів Хібукі з поняттям “іменник”, разом з’ясували його ознаки й роль у мовленні. А собаки-обіймаки в свою чергу допомогли другокласникам скласти сенкан і закріпити вивчений матеріал. Співпраця вдалася на славу. СШІТ 2 + Хібукі = любов.










