Діти люблять зиму, незважаючи на холод, адже так весело кататися на санках, лижах, ковзанах. А як класно грати в сніжки та ліпити сніговиків! Тож сьогодні у 3-А класу був дуже цікавий урок мистецтва: вони вчилися використовувати нетрадиційні техніки малювання на снігових полотнах. Як результат – задоволені діти, з користю і позитивом проведений час на подвір’ї та справжні витвори снігового мистецтва, створені нашими такими креативними третьокласниками.












