Семінар практичних психологів

6 грудня в нашій школі відбувся семінар практичних психологів навчальних закладів громади, під час якого було розглянуто актуальну тему сьогодення “Надання психологічної допомоги дітям, постраждалим від військових дій”. Практичний психолог школи Ольга Котко презентувала цінний в умовах військового стану досвід щодо роботи з травмою за програмою “Діти і війна. Техніки зцілення”, яка має на меті допомогти дітям та дорослим, які пережили події війни. Не менш цікавим для учасників заходу став досвід роботи закладу щодо впровадження пілотного ізраїльсько-українського проєкту “Хібукі-терапія” у СШІТ 2. Практичні психологи мали змогу побачити, як собака-обіймака допомагає учням школи впоратися зі стресом. Практичні заняття “Створення мандал з ниток” та “Намалюй своє безпечне місце” дозволили учасникам знизити рівень стресу, покращити настрій та відновити внутрішні ресурси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *