#День_української_писемності_та_мови

Друзі, чи буває з Вами так, що дивитеся на звичайні речі, а бачите щось незвичайне? Ось погляньте, що помітили наші школярики.

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття”.

Ці малюки з 1-Б ще не можуть написати загальнонаціонального диктанту, але сьогодні між тривогами змогли написати своє перше і найбажаніше для українців слово «мир». Ми – українці! Ми боремось за мир і свободу! Слава Україні!

У День української писемності учні 7- А класу говорили про те, як важливо слухати українську музику та склали свої плейлисти улюблених пісень рідною мовою. Перегляньте: можливо, і вам щось западе в серденько та звучатиме в навушниках на повторі!

Питання переходу на українську мову для багатьох зараз є актуальним. Тож у День української писемності десятикласники у своїх обговореннях порушили дуже важливу тему: чому мегапотрібно розмовляти в Україні українською, як допомогти зробити цей перехід максимально ефективним та комфортним і спробували скласти путівники для тих, хто обирає своєю мовою її – солов’їну, милозвучну. Бо ж ми будемо справді найсильнішими тоді, коли кожен українець подарує собі мову СВОГО народу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *