Друг – це найкраще, що в тебе може бути, і найкраще, ким можеш бути ти. А ще, коли цей друг хвостатий – вдвічі приємніше. Проєкт “Мій хвостатий друг” учнів 1-А класу: розповідали про братів наших менших живих і іграшок, малювали, ліпили їх із пластиліну, складали із геометричних фігур, познайомилися і допомагали друзям Хепі і Феліз, із цеглинок Lego складали будиночки-притулки, вчилися їх підтримувати. Бережімо своїх хвостатих друзів!
























