У «Максимумі» – все по максимуму!

Бувають дні в житті, коли, незважаючи ні на що, відчуваєш себе абсолютно щасливим. Саме таким став вчорашній день для учнів 4-б класу, які нарешті відвідали табір «Максимум». Ми дуже мріяли, давно збиралися, але війна внесла свої корективи. А вчора, мабуть, вся дитяча енергетика спрацювала! Погода – кращої не треба! Тривогам – відбій! А головне – поруч друзі, які допоможуть пройти найскладніше випробування і підтримають так гучно, що будь – який страх де й подінеться.Я хотіла взяти у своїх дітей інтерв‘ю про враження, але… Шквал емоцій заглушив будь-які слова, крім видихів, вигуків і жестів. А ще обіймів. А ще сліз радості. А ще сяючих щастям очей. У «Максимумі» – все по максимуму! Дякуємо, друзі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *