#Математика_для_життя

Як відомо, осінь – пора збору врожаю. Тож учні 6-Б теж долучились до цього дійства, але абсолютно по-своєму й дуже оригінально: вони разом з учителем математики Катериною Громовою збирали щедрий урожай знань з теми “Подільність натуральних чисел” і для того, щоб зберегти їх якнайдовше, – “законсервували”. А що з цього вийде – побачимо пізніше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *