Сьогодні хочеться подякувати нашим найменшим українцям, школярам Золотоніської спеціалізованої школи #2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області та їх батьками, які виховали таких патріотів!!! Діти зібрали та передали нам кошти на теплі речі та ремонт автомобіля. Ми закупили теплі шерстяні шкарпетки, устілки, гумові чоботи, які ми доставимо нашим бійцям, залишок коштів передано на ремонт позашляховика. Фотозвіт докладемо, щойно все необхідне доставимо ЗСУ. Наші юні патріоти, діточки ми щиро дякуємо, що ви допомагаєте нашим бійцям, які залишаючись на своїх позиціях виявляють мужність, честь і відвагу, які стоять на захисті нашої Батьківщини, на захисті кожного з нас !!!





