З 3 по 6 жовтня відбувся турнір з мініфутбол серед шкільних команд Золотоніської громади, де взяли участь вісім навчальних закладів. Вітаємо команду юнаків СШІТ № 2, яка посіла 3-тє місце. Щиро дякуємо команді та наставникам, що долучилися до спортивного дійства. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи.Склад команди: Горбатенко В., Котко Н., Полтавець В., Доценко А., Чугайов Р., Побиванець Б., Дворак С., Шкурко І. (вчителі Воробйов Олександр Олександрович та Мозговий Микола Олександрович).



