Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року ми відзначаємо свято спорту. Цьогоріч під час проведення Олімпійського тижня лідери учнівського самоврядування провели з учнями перших класів запальну руханку та цікаві ігри. Веселими та задоволеними залишилися всі учасники заходу. А ми ще раз переконались, що в нашій школі навчаються сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *