Молодіжні дебати-2022

28 червня 2022 року, у День Конституції України, в онлайн-форматі відбулися молодіжні дебати-2022, які ініціював Український державний центр позашкільної освіти МОН України.Учасники дебатів – представники Всеукраїнської мережі лідерів учнівського самоврядування з різних областей України. Серед представників Черкащини – учениці СШІТ № 2 Діана Кравченко та Євгенія Костальєва. Дівчата переконалися, що участь у дебатах – це чудова можливість розширити світогляд, навчитися бачити проблему з різни х сторін, критично мислити, аналізувати інформацію, аргументовано і толерантно відстоювати свою думку. А ще – це гарна нагода познайомитися і поспілкуватися з ровесниками з різних куточків України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *