Підбиття підсумків

Традиційно травень у школі – це час підбиття підсумків. Тому педагогічний колектив СШІТ 2 зібрався в професійному колі однодумців, щоб поговорити про цьогорічні результати впровадження пілотного проєкту НУШ у 5-их класах. Чи вдалою була адаптація нушівців до старшої школи і вчителів до вимог НУШ? Якою є результативність навчання? Над чим треба ще попрацювати? Ці та інші питання були обговорені, плани на наступний рік озвучені. Тож продовжуємо працювати далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *