19 та 20 травня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася ІХ Міжнародна наукова конференція «Лінгвалізація світу». Під час роботи конференції науковці України й зарубіжжя презентувати результати лінгвістичних студій, нові актуальні дослідження в мовознавстві, у секціях обговорювали проблематику різних розділів мовознавчої науки, а робота дискусійної платформи була присвячена темі української мови в НУШ. «Було цікаво й корисно», – говорить Ганна Васильчук, учитель української мови та літератури СШІТ № 2, яка взяла участь у роботі цієї конференції.



