Батьки та учні! Пробачте, якщо у стрічці вчителів побачите чи почуєте нецензурну лексику. Живемо у такий час, що без неї ніяк. У даному випадку нецензурна лексика це не що інше, як громадянська позиція!!!!
Дорогі та любі, наші учні!!! Ми віримо у перемогу, все буде УКРАЇНА. А вам на майбутнє життєвий урок – вчитися треба, а саме:
1) предмет ІСТОРІЇ необхідний, бо треба знати минуле ( а не вигадувати, що Україну створив Ленін. Ще задовго до його появи , українські захисники вже товкли москальську бидлоту), а також чітко розуміти, що зараз теж твориться історія;
2) ХІМІЮ, щоб ти міг виготовити бандерівське смузі;
3) ГЕОГРАФІЮ – завжди треба розуміти де ти є, куди тобі рухатися;
4) ЗАХИСТ УКРАЇНИ – знання , які ти можеш застосувати для захисту нашої Батьківщини та вміти надавати першу невідкладну допомогу;
5) ФІЗКУЛЬТУРУ – інколи потрібно дуже швидко бігати або стрибати;
6) МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – вмій розпізнавати фейки і не поширювати неправдиву інформацію;
7) ФІНАНСОВУ ГРАМОТНІСТЬ – вмій правильно використовувати свої фінанси;
8)ХРИСТИЯНСЬКУ ЕТИКУ – молитва підтримує морально та психологічно (з нами Бог);
9)УКРАЇНСЬКУ МОВУ – скеровувати ворогів треба грамотно;
10)МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО щоб знати пісню БАТЬКО НАШ БАНДЕРА.
І обов’язково, Англійську мову! Щоб Вас чув увесь світ!
Ми вас всіх дуже любимо!

Слава Україні! Героям Слава!


Слава нації!!! Смерть ворогам!!!

Текст від колеги з Тернополя
