17 грудня відбулася чергова підсумкова конференція Ліги старшокласників Черкащини, під час якої було проаналізовано роботу Ліги в 2021-му році, підведено підсумок інтернет-проєкту «Ми – патріоти Черкащини» та оголошено нові лідерські ініціативи на 2022 рік. Участь у цьому заході взяв десятикласник СШІТ № 2 Влад Горбатенко, заступник президента Ліги старшокласників Черкащини. Він, зокрема, розказав присутнім про цікавий проєкт Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій – «Уроки з чиновником».






