А ви чули про барбекю з директором?

Для одинадцятого класу СШІТ№ 2 це вже не новина.

Тепла домашня атмосфера біля вогнища на шкільному подвір’ї, відверті розмови, сміх і сльози радості.

Не обійшлося й без креативу: складання доріжки Lego цеглинками, творчий проєкт «Наші спогади про школу», фантазії про ідеальну школу та побажання на майбутнє.

І, звичайно, фішкою зустрічі були шашлики. Неочікувано, смачно і драйвово.

Час промайнув швидко і непомітно, сонце сідало за обрій, тихо потріскувало вогнище, а так не хотілося прощатися з однокласниками та вчителями…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *