Для одинадцятого класу СШІТ№ 2 це вже не новина.
Тепла домашня атмосфера біля вогнища на шкільному подвір’ї, відверті розмови, сміх і сльози радості.
Не обійшлося й без креативу: складання доріжки Lego цеглинками, творчий проєкт «Наші спогади про школу», фантазії про ідеальну школу та побажання на майбутнє.
І, звичайно, фішкою зустрічі були шашлики. Неочікувано, смачно і драйвово.
Час промайнув швидко і непомітно, сонце сідало за обрій, тихо потріскувало вогнище, а так не хотілося прощатися з однокласниками та вчителями…




























