Експериментатори-нушівці ,мов маленькі професори,знають дивовижно багато усіляких цікавинок . От і цього місяця вони знайомилися із темою «Енергія». Діти з’ясували,що енергія не з’являється нізвідки і не зникає в нікуди,а тільки перетворюється з одного стану в інший. Це вони змогли простежити у ході різноманітних експериментів,а потім виготовивши книжки-розкладки «Як зберегти енергію»,сконструювавши диво-дерево із перегорілих лампочок та спорудивши місто із сонячними батереями на дахах. Бути дослідниками – це мегацікаво,пізнавально і просто круто!
