Нова цікава гра «Швидка шайба» припала до вподоби нашим СШІТівцям, тому 8-9 квітня представники від кожного класу змагалися за першість у вмінні найшвидше перемістити свої «шайби» на бік суперника. Найкраще це вдалося Артему Лівератосу (11 кл), Крючковій Владі (6-Б кл), Назару Котку (9-А кл). Дякуємо за чудову ідею Олександру Остапчуку, директору ТНВК «Школа -ліцей 6 ім. Н. Яремчука».
