Калейдоскоп новорічних привітань

Яскраве і барвисте свято учнів 1-А класу продовжило калейдоскоп новорічних привітань у СШІТ № 2. Чому яскраве? Тому що на свято завітали смішні гноми, чарівні ельфи, сучасна Баба Яга, загадкова Фея і аж дві чарівні Снігурки. Казкові герої принесли з собою веселі конкурси та новорічні забави. Свято вдалося, адже зал наповнився веселим дитячим сміхом і гарним настроєм.

Вісімдесяті – це не просто відрізок історії. Це цілий всесвіт, особливий погляд на світ і стан душі. Учні 4-Б класу сьогодні запросили згадати цей період, побувати на святі спогадів і ностальгії. Адже це час дитинства та юності батьків і, звичайно ж, наших учителів.

Учні 6-Б класу відгадували загадки, складали слова з літер, співали пісні, обговорювали особливості святкування Нового року (що спускають з неба у Нью-Йорку в новорічну ніч, де з’явились перші ялинки, на чому подорожує Дід Мороз у різних країнах, у якому місті України найвища новорічна ялинка, хто є символом удачі і благополуччя на Новий рік). За правильні відповіді команди отримували пазли, з яких потім разом, зважаючи на думку кожного члена команди, будували Новорічні вежі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *