Моя рідна найкраща в світі школо! Дорогі мої учні, батьки, колеги-вчителі!

#Останній_дзвоник_2020
#Діти_ви_чудові
🥰🥰🥰💐💐💐💋❤️
Моя рідна найкраща в світі школо! Дорогі мої учні, батьки, колеги-вчителі!
Як швидко промайнув цей навчальний рік. Наче ще тільки вчора писала вам листи з побажаннями успішного навчання, не встигли й оком моргнути, як відбувся останній у цьому році Урок із директором. Яким тільки непередбачуваним може бути життя…
Рідні мої діти! Я була безмежно щаслива бачити вас практично стовідсотково на останньому уроці. Ви так змінилися… Подорослішали, змужніли, навіть мислити стали по-іншому. Під час нашого спілкування вкотре переконалася, що в нашій школі навчаються найкращі діти. Ви настільки самостійні й неповторні у вашому ще зовсім юному віці, що диву даюся. Вам успішно вдалося здолати всі виклики карантину й дистанційного навчання, ви з нестримним ентузіазмом підхвачували всі наші проєкти й активності, а інколи самі генерували такі ідеї, що ми ледь встигали за вашими нестримними фантазіями. Ви навіть не уявляєте, наскільки ви круті в найкращому розумінні цього слова.
Любі мої партнери – батьки! На ваші плечі лягла відповідальна місія – забезпечити дітям гідні умови навчання! І ви справилися з цим, здавалось би непосильним завданням, на відмінно! Я вдячна вам, що підставили своє надійне плече й допомогли нам із дітьми успішно закінчити навчальний рік, що знайшли ресурси й мотивацію допомогти дітям навіть удома вчитися. А це ой як нелегко!
Неперевершені й неповторні мої вчителі! Мої безвідмовні, невгамовні, найрозумніші та найкреативніші! Ви моє натхнення і мій вічний двигун. Саме на вашу долю цьогоріч випала левова частка усіх випробувань. У мінімально стислі терміни вам довелося опанувати безліч програм та застосунків для онлайн-навчання. Саме ви зуміли об’єднати дітей у групи та організувати їм безперебійний доступ до дистанційного навчання. Саме ви були на зв’язку 24/7. Саме ваші телефони перегрівалися й бунтували від нескінченного потоку повідомлень, а екран палахкотів червоним кольором від нових отриманих месенджів навіть уночі. Саме ваші діти – жертви педагогіки – потерпали від браку маминої уваги, бо вони так само навчалися під час карантину, а мами були «на роботі і в роботі» цілодобово. Саме ваші сім’ї мужньо рахували дні до закінчення навчального року й брали на свої плечі домашні турботи, аби трішки розвантажити ваш день. І спасибі їм усім за те, що витримали, справилися, не опустили руки й не підвели вас.
Сьогодні відбулося найнезвичайніше свято Останнього дзвоника. Свято в онлайні. Радісно було бачити вас усіх. Програма не витримувала й бентежилася від нашого шквалу емоцій. Адже такого драйву жодні застосунки не могли спрогнозувати. Друга школо, ви кльові, мегакласні й суперпозитивні. Я вас усіх люблю.
Попереду літні канікули. Використайте їх із користю. Діти, відпочиньте, відіспіться, менше часу проводьте за ґаджетами, а більше на подвір’ї з друзями, спілкуйтеся з батьками та ріднею. Батьки, насолоджуйтеся моментами у колі ваших родин, адже діти так швидко ростуть. Учителі, натисніть, нарешті, кнопку «Вимкнути» й видихніть із полегшенням. Ви все змогли. Ви супер! Відпочивайте, подорожуйте, перезавантажуйтеся, ви варті найкращого. Гарного всім літа і до зустрічі 1 Вересня. Люблю вас усіх. Ваша Олена Миколаївна))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *