Випуск 4-Б

Рідні мої маленькі випускники, мої золоті діти!
Сьогодні ви перегортаєте наступну сторінку вашого шкільного життя – переходите до основної школи. Тепер ви старшокласники! Моя люба малеча! Як багато всього нас із вами пов′язує. Це не тільки перші літери й цифри, не тільки перші уроки й домашки. Нас пов′язує дружба, взаєморозуміння, щирість, наші веселощі й жарти, наші враження від свят та подорожей.
Як же мені всього цього бракуватиме. Страшно навіть уявити, як наступний навчальний рік розпочнеться з іншими дітьми в класі. Це будуть вже зовсім інші емоції. І вас 1 Вересня у клас поведу вже не я, а інша вчителька.
Проте в народі кажуть: треба вміти вчасно відпустити. Я чітко знаю: ви будете класнючими п′ятикласниками, з легкістю справитеся з усім новим, що чекає вас у старшій школі. Адже ви в мене молодчинки. Я на перервах поглядом ловитиму вас у метушні шкільних коридорів і щоразу переконуватимуся: мої випускники – розумахи, їм усе вдається на ура.
Дорогі мої батьки! Ми з вами були гарною командою! Я безмежно вдячна, що ви підтримували всі найавантюрніші проєкти і були легкими на підйом. Працювати з вами було одним задоволенням. Я щаслива, що ви і ваші діти були і залишаєтеся частинкою мого життя.
Попереду літні канікули. Нехай вони будуть веселими, радісними, енергійними, сповненими позитивних подій і приємних вражень. Бажаю, щоб кожен ваш день був сповнений щастям. Люблю вас сильно. Ваша Яна Григорівна))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *