#День_матері #Коли_моя_мама_директор_школи

❤️❤️❤️
#День_матері
#Коли_моя_мама_директор_школи
Моя мамо! Цей день присвячується тобі та всім матусям на світі. Тож сьогодні я хочу побажати тобі щастя, радості, любові, щоб люди, які тебе оточують, поважали та любили тебе так, як люблю тебе я.
Ти – найкраща. Я знаю, що бути твоєю дочкою – це мегавідповідально, але ти для мене завжди авторитет і приклад. І я дуже щаслива бути саме твоєю Дашулькою: переживати всі моменти разом, разом готувати, разом гуляти та бути щирими одна з одною, розмовляючи на будь-які теми. Я знаю, що ти мене завжди намагаєшся зрозуміти, і навіть коли я неправа і ти мене називаєш Дариною, я впевнена, що ти мене пробачиш і не перестанеш любити.
Я знаю, що ти завжди підтримуєш та вболіваєш за мене на конкурсах, піклуєшся про мене кожну хвилинку свого часу. Ми сумуємо одна за одною, навіть якщо розлучаємося ненадовго.
У нас з тобою у спогадах безліч класних та веселих моментів, але я впевнена, що попереду нас чекає неймовірно багато хороших і крутих подій. Адже я безмежно тебе люблю.
Для людей, які тебе оточують, ти – Олена Миколаївна, директор, начальник…, і лише для мене ти – цілий світ, ти – моя МАМА!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *